מנהלת תחליפי הדלקים במשרד רה"מ ו"הבצפר" משתפים פעולה להעלאת המודעות לתחבורה ירוקה

תחרות לעיצוב כרזות בנושא תחליפי דלקים וצמצום התלות בדלקים מבוססי נפט.

מנהלת תחליפי הדלקים במשרד רה"מ ו"הבצפר" הכריזו על תחרות משותפת לעיצוב כרזות בנושא תחליפי דלקים וצמצום התלות בדלקים מבוססי נפט.
הכרזות שיקבלו את הניקוד הגבוה ביותר יוצגו בוועידה הבינלאומית לתחליפי דלקים בחודש הבא.

Fuel Choices Initiative, התוכנית הלאומית לתחליפי דלקים, אשר מרכזת את מיטב המוחות החדשניים בעולם בתחום תחליפי הדלקים והתחבורה הירוקה, תקיים השנה וועידה בינלאומית העוסקת בנושא תחליפי דלקים וצמצום התלות בדלקים מבוססי נפט בתחבורה אשר יתקיים ב"הבימה" תל אביב, בתאריכים ה- 3-4.1.

 

במסגרת הכנס, הוחלט לקיים תחרות במהלכה נדרשו פרסומאים צעירים, תלמידי ובוגרי ה"בצפר", להסביר את חשיבות תחליפי הדלקים וצמצום התלות בדלקים מבוססי נפט בכרזה פרסומית.

 

עשר הכרזות שקיבלו את הציון הגבוה ביותר, על פי פרמטרים של איכות המסר, איכות פרסומית, עיצוב ומקוריות, יוצגו בוועידה הבינלאומית לתחליפי דלקים, שתתקיים ב-3-4 בדצמבר. ההכרזה על המנצח תתקיים ביומה השני של הוועידה.

בוועדת השיפוט של התערוכה חברים יו"ר מנהלת תחליפי הדלקים במשרד רה"מ, אייל רוזנר, מנהל הבצפר ויו"ר איגוד הפרסום, יגאל בראון, מנהל תחום הפרסום במנהלת תחליפי הדלקים, עמנואל גורליק, וסמנכ"ל הדיגיטל בגיתם, עמית גורביץ'.

אייל רוזנר, יו"ר מנהלת תחליפי הדלקים במשרד רה"מ: "שיתוף הפעולה בין מנהלת תחליפי הדלקים ל'בצפר' נולד מתוך ההבנה כי פרסומאים צעירים יודעים לתרגם רעיונות מורכבים למסר קצר ומזוקק. אנו מקווים כי באמצעות הכרזות שישתתפו בתחרות, ניתן יהיה לפנות לקהל הרחב ולייצר מודעות ציבורית לחשיבות תחליפי הדלקים לתחבורה".

 

יגאל בראון מנכ"ל "הבצפר" ואיגוד חברות הפרסום: "הבצפר ואיגוד חברות הפרסום, שוקדים רבות בתרגול ואימון בוגרי הבצפר, בשיטות עבודה ומתודולוגיות של העולם האמתי, והתנסות בעבודה מול לקוחות אמתיים. אנו משתדלים שהתרגול יהיה על פרויקטים חברתיים ולמען הקהילה. אנו שמחים על הפניה של מנהלת תחליפי הדלקים במשרד ראש הממשלה, ובכך גם להירתם למען מטרה לאומית חשובה לעתיד של כולנו."

לכתבה ב-Ynet

לכתבה בישראל היום

פה מתחילים איתנו